Trzecie urodziny kancelarii adwokackiej

Na początku sierpnia 2018 roku upłynął trzeci rok od rozpoczęcia działalności APG kancelarii adwokackiej w Krakowie. Dziękujemy Państwu za okazane zaufanie, za powierzenie nam swoich spraw oraz projektów do realizacji. Cieszymy się za każdym razem, gdy nowy Klient wspomina, że przychodzi z polecenia osób, na rzecz których mieliśmy przyjemność pracować.

Wiemy, że często trafiacie do nas Państwo często w stresujących sytuacjach, gdy ostatnią rzeczą, o której chcielibyście myśleć, jest proces sądowy, wezwanie do zapłaty, nieuczciwy kontrahent, konflikt rodzinny, czy wypadek, który się Państwu przytrafił. Każdy z Państwa przynosi do naszej kancelarii przeróżne historie, własny bagaż doświadczeń. Zdajemy sobie sprawę, że decyzja o rozpoczęciu współpracy z adwokatem nie zawsze przychodzi łatwo, zwłaszcza jeśli ma się pierwszy kontakt w życiu z wymiarem sprawiedliwości. Staramy się zapewnić Państwu komfort w tych sytuacjach, przyjmując na siebie odpowiedzialność za prawidłowy przebieg powierzonych nam spraw. Dziękujemy za okazane zaufanie!

Bardzo cenimy sobie współpracę nie tylko w sytuacji kryzysowej, ale również w codziennych sprawach związanych z prowadzeniem firmy.  Drzwi naszej kancelarii, dosłownie i w przenośni, są dla Państwa szeroko otwarte. Staramy się być jak najbardziej dyspozycyjni, choć nie zawsze jest to łatwe, z uwagi na specyfikę naszej pracy. Spędzamy dużo czasu na sali sądowej, spotkaniach, prowadzimy negocjacje. Jeździmy po wielu sądach, rozproszonych często w całej Polsce. Nie mniej jednak, dbamy o to, by okres oczekiwania na spotkanie był jak najkrótszy oraz by żaden e-mail nie pozostał bez szybkiej odpowiedzi.

Niezmiernie cieszy nas również, gdy już na dłuższy czas po zakończeniu realizacji danego projektu, dzwonicie do nas Państwo, zwyczajnie, żeby utrzymać kontakt. Dziękujemy za ostatnie trzy lata, które mogliśmy z Państwem spędzić. I mamy nadzieję, że będziecie Państwo nam towarzyszyć przy kolejnych rocznicach.