PORADY PRAWNE KRAKÓW

 

Chcesz skonsultować problem z zaufanym adwokatem?

Porady prawne w APG Kancelarii Adwokackiej świadczymy na miejscu i online dla klientów z całego kraju. Umów się na konsultację już dziś:


Zadzwoń i umów spotkanie


Doradztwo prawne od roku

2015


Udzielanie porad prawnych w Krakowie, to znaczna część praktyki adwokackiej. Każdego tygodnia konsultujemy rozwiązania problemów prawnych naszych klientów.Porady prawne online i na miejscuZapraszamy na spotkanie do siedziby kancelarii adwokackiej w krakowskim Starym Podgórzu. Jeśli nie możesz przyjechać do kancelarii, umówimy poradę prawną online. Ustalimy termin i prześlemy Ci link do spotkania.

Co zyskujesz umawiając się do nas na poradę prawną?

Zyskujesz przede wszystkim pewność, że Twój problem zostanie profesjonalnie przeanalizowany przez zaufanego adwokata. Przekazujemy naszym klientom wiedzę i konkretne metody postępowania, które służą rozwiązaniu problemu. Zostaniesz wysłuchany, a Twój problem dogłębnie zbadany. Wychodząc z kancelarii, będziesz miał poczucie, że uzyskałeś prawdziwą korzyść, jaką jest bezpieczeńswto prawne.

Konsultacje prawne w Krakowie

Kiedy warto umówić się na poradę prawną w kancelarii?

Najlepiej skorzystać z pomocy prawnej adwokata jak tylko pojawi się problem prawny. Choć szanujemy próby samodzielnego rozwiązania danego zagadnienia, to doświadczenie uczy nas, że wczesna interwencja prawnika zaoszczędzić Ci może wielu dalszych problemów.

Jak wygląda porada prawna w kancelarii?

Porada prawna w naszej kancelarii to spotkanie z adwokatem. Podczas konsultacji rozmawiamy o sytuacji klienta, dostępnych opcjach postępowania i wyjaśniamy wątpliwości prawne. Porada prawna zajmuje najczęściej około godziny.

Porady prawne Kraków
Siedziba APG Kancelarii Adwokackiej w krakowskim Starym Podgórzu

Jak można przygotować się do porady prawnej?

Przed spotkaniem dobrze jest zebrać dokumenty związane ze sprawą. W sprawach nieruchomości pomocne będzie ustalenie podstawowych danych nieruchomości: numeru księgi wieczystej, adresów położenia nieruchomości, danych z ewidencji gruntów. Jeśli sprawa ma związek z wcześniejszymi orzeczeniami sądowymi, dobrze jest je odszukać i przynieść na spotkanie.

Opowiadając o jakiś wydarzeniach, warto przypomnieć sobie kiedy miały one miejsce. Jeśli to możliwe, zajrzyj do kalendarza, sprawdź istotne daty. Możesz też spisać pytania, które chciałbyś zadać adwokatowi. Jeśli jednak zapomnisz o coś zapytać, spokojnie możesz zadzwonić po spotkaniu. Postaramy się odpowiedzieć.

Porady prawne Kraków: Ile to kosztuje?

Informacje o sposobach ustalania wynagrodzenia za naszą pracę znajdziesz na tej stronie:
Cennik adwokata

Porada prawna i co dalej?

Podczas porady prawnej przekażemy Ci wszystkie istotne informacje, które mają zastosowanie w Twojej sprawie. Przekażemy Ci wskazówki dotyczące dalszego postępowania oraz konkretne i sprawdzone rady, co powinieneś zrobić na danym etapie. Jeżeli jednak uznasz, że nie chcesz prowadzić danej sprawy osobiście, możesz zlecić ją adwokatowi do prowadzenia w Twoim imieniu. Wówczas kompleksowo zajmiemy się nią i będziemy Cię informować o wszystkch istotnych kwestiach. W większości przypadków wycenimy sprawę już podczas konsultacji. Będziesz mógł w spokoju przemyśleć zlecenie sprawy adwokatowi i wrócić do nas, gdy już podejmiesz decyzję.

W wielu przypadkach, klient decyduje się poza samą poradą prawną, również na zlecenie nam sporządzenia profesjonalnego pisma, w którym zawarte zostaną istotne dla sprawy kwestie: prawidłowo sformułowane wnioski oraz argumenty na ich poparcie. Jesteśmy po to by udzielić wsparcia prawnego w formie, którą uznasz za stosowną. Stoimy na stanowisku, że "prawo to kompas, którym potrafimy się nim biegle posługiwać". Skoro tak, to chętnie poprowadzimy Cię we właściwym kierunku.

 

Zastanawiasz się czy możemy pomóc w Twojej sprawie? Chciałbyś poznać koszt porady prawnej?
A może już zdecydowałeś i chcesz umówić termin konsultacji?
Chętnie odpowiemy na pytania. Mamy dostępne terminy spotkań.