Bezpłatne konsultacje z okazji Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Nasza Kancelaria Adwokacka bierze udział w akcji Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. Akcja odbywa się w dniach 18 – 24 lutego 2019 r. pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości.

Z tej okazji w czwartek 21 lutego 2019 r. w godzinach od 10.00 do 17.00 adwokat Aleksandra Paluch-Gęgała będzie pełniła dyżur w kancelarii adwokackiej. W trakcie dyżuru  udzielała będzie bezpłatnych konsultacji prawnych osobom pokrzywdzonym przestępstwem.

Konsultacje mają w założeniu pomóc osobom pokrzywdzonym zorientować się w przysługujących im uprawnieniach oraz o możliwościach działania. W toku rozmowy przybliżona zostanie specyfika postępowania karnego z perspektywy osoby pokrzywdzonej.

W celu skorzystania z bezpłatnej konsultacji wystarczy wcześniej skontaktować się z kancelarią pod nr 505-446-928 lub e-mailowo: kancelaria@apgkancelaria.pl i umówić dokładną godzinę spotkania.

Bezpłatne konsultacje prawne przeznaczone są w ramach akcji osobom pokrzywdzonym przestępstwem. W uproszczeniu mówiąc, są to ofiary niezgodnych z prawem działań innych osób. Najczęściej z konsultacji korzystają osoby pokrzywdzone w wyniku przemocy domowej, różnego rodzaju oszustw i wyłudzeń, przestępstw wymierzonych przeciwko zdrowiu lub wolności seksualnej, osoby pozbawione alimentów. Zapewniamy pełną dyskrecję.

Najważniejsze informacje o poradach w ramach akcji:

  1. Kto może skorzystać z bezpłatnej konsultacji w ramach akcji? Osoby pokrzywdzone przestępstwem, które chciałyby się zorientować w przysługujących im prawach i możliwościach działania.
  2. Kiedy odbywają się konsultacje w kancelarii adwokackiej? W naszej kancelarii można skorzystać z konsultacji w czwartek 21 lutego 2019 r. między godz. 10.00 a 17.00. Dyżury innych adwokatów w Krakowie można znaleźć na stronie Okręgowej Rady Adwokackiej poświęconej Tygodniowi Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
  3. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z konsultacji? Wystarczy z wyprzedzeniem skontaktować się z kancelarią i umówić dokładną godzinę spotkania. Zadzwoń pod numer +48-505-446-928 lub napisz na adres: kancelaria@apgkancelaria.pl
  4. Gdzie będzie można skorzystać z konsultacji? W siedzibie APG Kancelarii Adwokackiej w Krakowie, przy ul. Krzemionki 24/7.
  5. Czy skorzystanie z konsultacji wiąże się z jakimiś kosztami? Nie, wszystkie konsultacje udzielane w kancelarii w dniu 21 lutego 2019 r., w związku z akcją Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, udzielane są całkowicie bezpłatnie.
  6. Gdzie znajdę więcej informacji o akcji? Więcej informacji o akcji przeprowadzonej w poprzednich latach znaleźć można na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

Zapraszamy!