Porady prawne Kraków

Konsultacja prawna w kancelarii

Zapraszamy do umówienia osobistego spotkania z prawnikiem w kancelarii adwokackiej w Krakowie. Podczas spotkania masz możliwość przedstawienia adwokatowi Twojej sytuacji. Dzięki rozmowie będziemy w stanie zidentyfikować i nazwać problem prawny, z którym się borykasz. Adwokat może również wstępnie przeanalizować dostępną dokumentację oraz odpowiedzieć na nasuwające się pytania. W naszej ocenie to najlepsza forma udzielenia porady prawnej, umożliwiająca swobodną rozmowę. Gwarantujemy życzliwą atmosferę podczas spotkania.

Wizyta u Klienta

Istnieje możliwość zlecenia adwokatowi przyjazdu do siedziby Klienta w celu uczestniczenia w spotkaniu z głosem doradczym, negocjowania umowy z partnerem handlowym, udzielenia odpowiedzi na pojawiające się pytania, a także przeszkolenia pracowników z danego zagadnienia. Najczęściej z tej formy konsultacji prawnej korzystają przedsiębiorcy. Nie wykluczamy jednak przyjazdu do klientów indywidualnych, zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z osobami o ograniczonej możliwości poruszania się.

Porada prawna online

Jeżeli nie możemy umówić się w kancelarii, nie ma przeszkód do skorzystania z porady prawnej online. Jest to często spotykana forma konsultacji prawnej w przypadku osób, które nie mogą lub nie mają czasu na przyjazd do kancelarii. Wystarczy, że napiszesz do nas e-maila z prośbą o udzielenie porady prawnej w danej sprawie. Opisz  skrótowo problem lub zagadnienie, o którym chciałbyś dowiedzieć się więcej. Adwokat może zadać Ci dodatkowe pytania, albo poprosi o przesłanie dostępnych dokumentów. Udzielimy Ci porady prawnej przez e-mail, skype lub inny komunikator internetowy. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Konsultacja telefoniczna

Naszym stałym Klientom oraz Klientom powracającym umożliwiamy również uzyskanie porady prawnej przez telefon. Te formę pomocy prawnej rezerwujemy przede wszystkim dla spraw i problemów, które są już nam znane. Zdarza się, że dopiero po spotkaniu w kancelarii adwokackiej, pojawiają się pytania lub wątpliwości, które nie były przedmiotem rozmowy. W takiej sytuacji można zadzwonić do prawnika i poprosić o dodatkowe wyjaśnienia.

STRONA GŁÓWNA