Transakcje handlowe

APG Kancelaria Adwokacka w Krakowie świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców w sprawach handlowych. 

Adwokat umowy handlowe KrakowDoradzamy przedsiębiorstwom w sprawach związanych z zakładaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Mamy duże doświadczenie w kwestiach negocjowania umów dotyczących współpracy gospodarczej z innymi przedsiębiorcami.

Najczęściej sporządzamy i negocjujemy umowy o współpracę gospodarczą, umowy dostawy, umowy sprzedaży, a także umowy o roboty budowlane. Doradzamy również w umowach inwestycyjnych.

Asystujemy również w transakcjach handlowych o międzynarodowym charakterze. Tworzymy i negocjujemy umowy w języku angielskim. Wspieramy przedsiębiorców również w kwestiach umów niemieckojęzycznych.

Wspieramy naszych Klientów nie tylko przy tworzeniu projektu umowy, lecz również negocjujemy z drugą stroną ich kształt. Doradzamy w sprawach zabezpieczeń wykonania umowy, wskazujemy na możliwe problemy, które mogą pojawić się w toku współpracy gospodarczej.

W ramach pracy kancelarii adwokackiej, dochodzimy również roszczeń związanych z niewłaściwym wykonaniem umowy oraz dotyczących rękojmi i gwarancji, kar umownych, odszkodowania i innych.

Tworzymy profesjonalne regulaminy dla sklepów internetowych oraz prowadzimy szkolenia dla pracowników. Zależy nam, by zespół naszych Klientów rozumiał i stosował postanowienia regulaminów w praktyce.

Dowiedz się więcej o prowadzonych przez nas sprawach:

W artykule „Spółki. APG nadzorowała proces przekształceń właścicielskich w startupie” pisaliśmy o wsparciu kancelarii na rzecz krakowskiej spółki z branży druku 3D.