Startup i działalność gospodarcza

APG Kancelaria Adwokacka w Krakowie wspiera start-upy i przedsiębiorców w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Adwokat dla firmyWspółpracujemy głównie z małymi i średnimi przedsiębiorcami oraz osobami, które dopiero noszą się z zamiarem założenia działalności gospodarczej. Pomagamy przedsiębiorcom w wyborze właściwej formy prowadzenia własnego biznesu. Przygotowujemy niezbędną dokumentację.

Tworzymy umowy potrzebne w prowadzeniu działalności określonego typu, a także regulaminy sklepów oraz wzorce umowne, które mogą zostać wielokrotnie wykorzystane w działalności gospodarczej. Wspieramy przedsiębiorców w sprawach na bieżąco pojawiających się w ich działalności. Sprzedawcom doradzamy w kwestiach prawa konsumenckiego. Pomagamy również w sytuacji sporu przedsiębiorcy z klientem. Ponadto wspieramy przedsiębiorców w postępowaniach sądowych.

Staramy się prowadzić działalność w ten sposób, by każdy przedsiębiorca mógł skupić się na tym, co dla niego ważne. Kancelaria Adwokacka zapewni bezpieczeństwo prawne, niezbędne w prowadzeniu własnego biznesu.

W praktyce kancelarii wspieramy najczęściej sklepy internetowe, producentów i dostawców specjalistycznego sprzętu, spółki z branży technologicznej, osoby wykonujące wolne zawody (lekarzy, psychologów). Do grona naszych Klientów należą również firmy transportowe oraz przedsiębiorcy z branży deweloperskiej i budowlanej.

Poczytaj o naszej pracy na rzecz start-upów i innych przedsiębiorców na konkretnych przykładach: